دسته‌بندی نشده

با هر کفشی چه جورابی بپوشیم؟!

جوراب یکی از آیتم هایی می باشد که ممکن است در استایل به آن کمتر توجه شود. برخی افراد فکر می کنند چون جوراب داخل کفش قرار می گیرد، تاثیر چندانی در استایل ندارد اما برای داشتن یک استایل شیک و خیره کننده، باید به شکل، اندازه و رنگ جوراب ها نیز توجه داشت و جوراب مناسب را انتخاب کرد. در این مطلب می خواهیم به بررسی جوراب مناسب هر کفش بپردازیم. اگر می خواهید بدانید بهتر است با هر کفش چه جورابی بپوشیم تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 

چگونه جوراب مناسب هر کفش را تشخیص دهیم؟!

برای کسانی که به تیپ و ظاهر خود اهمیت می‌ دهند، فرقی نمی‌کند که برای خرید کدام لباس به فروشگاه رفته باشند. آن‌ ها همانقدر که برای انتخاب یک شلوار یا پیراهن حساسیت به خرج می‌ دهند، برای خریدن جوراب نیز وقت می‌گذارند. افرادی که در نظر اغلب مردم خوش پوش یا خوش لباس هستند، اعتقاد دارند که باید همه اجزا لباس ‌هایی که به تن می‌کنند با هم هماهنگ باشد.

این هماهنگی از جنس لباس ‌ها تا ترکیب رنگ و بافت آن‌ ها پیش می‌ رود. هیچ لباسی بی ‌اهمیت نیست، حتی جوراب که اغلب اوقات در کفش می باشد. انتخاب غلط جوراب و عدم هماهنگی آن با کفش و شلوار می ‌تواند هارمونی یک تیپ بی‌ نقص و شیک را به هم بزند. بنابراین برای ست کردن جوراب با کفش نیز قوانینی وجود دارد.

جوراب علاوه بر محافظت از پاها می تواند نقش موثری در نمای کلی استایل ما داشته باشد. امروزه جوراب ها در اندازه ها و رنگ های متنوعی وجود دارند که هر کدام برای پوشیدن به همراه لباس یا کفش خاصی مناسب است.

 

بازگشت به لیست

1 دیدگاه در “با هر کفشی چه جورابی بپوشیم؟!

  1. سلام، این یک دیدگاه است.
    برای شروع مدیریت، ویرایش و پاک کردن دیدگاه‌ها، لطفا بخش دیدگاه‌ها در پیشخوان را ببینید.
    تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *