ترکیب صحیح جوراب و کفش زنانه چیست؟

ترکیب صحیح جوراب و کفش زنانه چیست؟

برای بسیاری از کسانی که ظاهر و تیپ برایشان مهم است، از کوچکترین جزئیات هم نمی گذرند. آنها از اکسسوری های ریز گرفته تا حتی به ست کردن جوراب و کفش خود نیز اهمیت می دهند و برای خریدهای به ظاهر بی اهمیت مانند خرید جوراب نیز وقت صرف می کنند. چنین افرادی زمانی که تمامی لباس ها با یکدیگر هماهنگ و مچ باشند به هر جا که می روند مورد توجه قرار می‌ گیرند. تجربه ثابت کرده است افرادی که خوش پوش و خوش لباس هستند همیشه طرفداران بیشتری دارند و جذاب تر هستند. اگر شما نیز به تیپ و ظاهر خود اهمیت می دهید اما نمی دانید که چگونه خوشتیپ شوید این مقاله به درد شما می خورد.  در این مقاله مطالب مفیدی را برای شما جمع آوری کرده ایم و به صورت اختصاصی به شما می گوییم که بهترین ترکیب صحیح جوراب و کفش زنانه چیست؟

ترکیب صحیح جوراب و نیم بوت

ترکیب صحیح جوراب و نیم بوت

ما در زمستان انواع بوت های کوتاه و بلند را می پوشیم و بوت های ساق کوتاه یکی از مهم ترین و پر طرفدار ترین کفش ها برای خانم هست. چرا که این کفش ها را می توان به راحتی با هر نوع شلوار، لباس و اندامی ست کرد. بدون شک همه ما در میان کفش هایمان یک بوت ساق کوتاه داریم. اما اگر بخواهیم بدانیم که با این بوت های ساق کوتاه و در واقع نیم بوت ها چه نوع جورابی را ترکیب کنیم باید بگوییم که بهتر است از جوراب شلواری ضخیم استفاده کنیم.  از جوراب شلواری های لانه زنبوری و یا مخمل می توان برای نیم بوت استفاده کرد.

ترکیب صحیح جوراب و کفش زنانه (صندل)

ترکیب صحیح جوراب و کفش زنانه (صندل)

یکی دیگر از کفش هایی که در کمد کفش بسیاری از خانم ها به چشم می خورد صندل است. صندل ها کفش های بسیار راحتی هستند که معمولاً خانم ها در تابستان به هنگام خرید و برای پیاده روی از آن استفاده می کنند. این کفش علاوه بر شیک بودن بسیار راحت است. معمولا توصیه می شود که همراه با صندلی از جوراب استفاده نشود. چرا که اصلاً دلیل استفاده از صندل این است که با آن جوراب بپوشیم و هوا در پا جریان داشته باشد. اما در سالن های مد می توان مدل هایی را دید که به همراه صندل جوراب نیز می پوشند. عمده جوراب هایی که با صندل پوشیده می شود جوراب های توری دارای نگین است که می تواند جذابیت زیادی به پاهای شما ببخشد.

ترکیب صحیح جوراب و بوت بلند

ترکیب صحیح جوراب و بوت بلند

ترکیب صحیح جوراب و کفش زنانه بوت بلند، کار آسانی است. برخی از کفش مانند کفش های بوت بلند هستندکه جوراب در آنها مشخص نیست. به همراه این کفش ها می توانید هر نوع جورابی را بپوشید. چرا که به هر حال پای شما در زیر کفش قرار می گیرد و دیده نمی‌ شود. اما بهتر است که برای جلوگیری از بو گرفتن کفش ها و راحتی در پوشیدن بوت های بلند جوراب های ضخیم بالای مچ بپوشید.

ترکیب صحیح جوراب و کفش پاشنه بلند

ترکیب صحیح جوراب و کفش پاشنه بلند

پرطرفدارترین کفش هایی که معمولا خانم ها آن را در مجلس و جاهای مختلف می پوشند کفش های پاشنه بلند است. شما به همراه کفش های پاشنه بلند می توانید جوراب شلواری نازک بپوشید. این ترکیب با دامن بسیار زیبا و جذاب خواهد شد. اما اگر می خواهید کفش پاشنه بلند را با شلوار جین بپوشید می‌ توانید آن را با جوراب توری و یا حتی بدون جوراب بپوشید و از داشتن یک استایل زیبا و جذاب لذت ببرید.

ترکیب صحیح جوراب و کالج

ترکیب صحیح جوراب و کالج

یکی دیگر از کفش هایی که معمولاً بانوان در فصل های گرم تابستان آن را می پوشند کفش های کالج است. این کفش ها در عین اینکه راحت هستند می توانید آن را در مجالس رسمی هم بپوشید معمولا به همراه کفش های کالج از جوراب استفاده نمی شود. اما برای اینکه باز هم بهداشت را رعایت کرده باشید و کفش شما بو نگیرد، می توانید از جوراب هایی که فقط کف پای شما را می پوشانند و تا زیر مج هستند  استفاده کنید.

جوراب سفید

جوراب سفید

یکی از رنگ هایی که از آن  به وفور برای جوراب استفاده می شود رنگ سفید است. زمانی که جوراب سفید می پوشید بسیار مهم است که با این جوراب چه نوع شلوار و کفشی را انتخاب می کنیم. جوراب سفید نخی با ساق متوسط را می توانید با انواع کفش کتانی بپوشید. همچنین اگر جوراب سفید و شما قرار است دیده شود بهتر است که کفش و شلوار شما نیز سفید باشد. اما به طور کلی بهتر است از جوراب سفید استفاده نکنید. مگر زمان هایی که کل لباس های شما سفید باشد و یا قصد ورزش با کتانی داشته باشید.

بهتر است همیشه جوراب بپوشیم

بهتر است همیشه جوراب بپوشیم

بهتر است همیشه و در همه حال از جوراب استفاده کنیم و ترکیب صحیح جوراب و کفش زنانه را بدانیم. معمولا پوشیدن کفش بدون جوراب از نظر بهداشتی درست نیست. چراکه باعث ایجاد عفونت های قارچی می شود، باعث بو گرفتن پا و کفش می شود و حس ناخوش آیندی در پا ایجاد می کنید. بنابراین گزینه بدون جوراب بودن را حذف کنید. شما باید انواع جوراب را با انواع کفش های مختلف ست کنید تا بتوانید استایلی جذاب و زیبا داشته باشید. این مقاله به  شما کمک می کند تا بتوانید جوراب و کفش های خود را به بهترین شکل ممکن ترکیب کنید.

داده رایا
ارسال دیدگاه