نحوه ست کردن جوراب های کالج زنانه و دخترانه

نحوه ست کردن جوراب های کالج زنانه و دخترانه

هنگامی که می خواهیم جوراب زنانه بخریم، می توان گفت یکی از پرطرفدارترین جوراب ها در بین خانم ها و دختران سرزمین ما جوراب کالج است. جوراب های کالج به شکل معمول باکفش های کالج ست میشوند،نحوه ست کردن جوراب های کالج به گونه ای است که باید ابتدا انتخاب کنیم که جوراب های ساق کوتاه یا ساق بلند می خواهیم بپوشیم.

جوراب های کالج دارای دو مدل هستند:

کالج طرح دار,جوراب کالج

کالج طرح دار

کالج اسپرت,جوراب کالج

کالج اسپرت

معمولا این دو نوع مدل هم برای آقایان و هم برای خانم ها وجود دارد. جوراب های کالج به دلیل اینکه کاملا پا را پوشش نمی دهند، برای روزهای بهار و تابستان بسیار مناسب هستند. این نوع جوراب ها پا را گرم نگه نمی دارند بنابراین تولید بوی بد پا نمیکنند، جوراب های کالج برای فعالیت ورزشی نیز مناسب هستند و چون دارای جنس راحتی هستند، طرفداران خاص خود را دارند. نحوه ست کردن جوراب های کالج بسته به سلیقه فرد نیز دارد.

نحوه ست کردن جوراب های کالج و نکته های ظریفی درباره آن

اگر در جستجوی خرید این نوع جوراب ها هستید و باید نحوه ست کردن جوراب های کالج را پیدا کنید. خواندن این مقاله برای شما عالی است. پیشنهاد می کنم حتما هنگام انتخاب به رنگ و طرح جوراب ها نگاه خریدارانه ای بیاندازید، تا بتوانید در انتخاب خود رضایت کامل را بعد از پوسیدن داشته باشید. به طور کلی یکی از مشکلات جوراب های کالج این است که  خارج کردن آنها از پا کمی سخت به نظر میرسد. برای اینکه این اتفاق نیافتد به نکته هایی که برایتان بازگو می کنم توجه لازم را داشته باشید.

نحوه ست کردن جوراب های کالج : استایل و نوع کفش,جوراب کالج

نحوه ست کردن جوراب های کالج : استایل و نوع کفش

جوراب های کالج یکی از بهترین نوع جوراب هایی هستند وقتی که می خواهید استایل خاص خود را بزنید. این نوع جوراب ها بسیار شیک در پا دیده میشوند و با کفش های کالج نمایی زیباتر به پاها میدهند. با توجه به اینکه جوراب های کالج دارای انواع مجلسی و اسپرت هستند قطعا انتخاب خوبی برای سلایق همه ی افراد است، بنابراین انتخاب نوع کفش بسیار مهم است، البته می توانید این نوع جوراب ها را با کفش های اسپرت ست کنید و مطمئن باشید بسیار زیباست.

جنس پارچه؛ نحوه ست کردن جوراب های کالج,جوراب کالج
جنس پارچه؛ نحوه ست کردن جوراب های کالج

جمع شدن جوراب یا سرخوردن آنها بسته به نوع جنس در جوراب ها دارد. اگر می خواهید جوراب کالج برای کفش های مجلسی و یا پاشنه بلند هستید بهتر است از پارچه هایی که نرم و همچنین نازک هستند، را انتخاب کنید. بافت نرم و همچنین نازک این نوع جوراب ها کمک میکند که پا در معرض اصطکاک قرار نگیرد. این نوع جوراب ها در کفش های اسپرت راحت تر جای میگیرند، بلندتر هستند و پوشش بیشتری از پا را میگیرند. جوراب های کالجی که دارای بافتی ضخیم هستند محکم تر بوده و قطعا اگر از کفش های کالج و یا اسپرت استفاده کنید به هیچ عنوان از پا در نمی آیند.

وجود چسب سیلیکونی در قسمت‌های مختلف جوراب‌های کالج,جوراب کالج

وجود چسب سیلیکونی در قسمت‌های مختلف جوراب‌های کالج

در برخی از جوراب های جدید از نوع کالج چسب های سیلیکونی وجود دارد،  این چسب ها در بخش هایی مانند پشت پا و جلوی انگشتان باعث میشود که پاشنه پا ظریفتر نشان دهد. این نوع چسب ها باعث میشوند که جوراب ها از پا سرنخورند.

جوراب کالج برای تیم های ورزشی و نحوه ست کردن جوراب های کالج

جوراب کالج برای تیم های ورزشی و نحوه ست کردن جوراب های کالج

اکثر تیم‌های ورزشی کالج به جوراب‌ های کالج سفارشی نیاز دارند تا بتوانند در بازی ‌های آنها را به رخ بکشند. جوری لند سفارشی سازی نامحدود و کیفیت بی سابقه ای را در جوراب ها برای تیم های جوان ارائه می دهد. قیمت های ما برای جوراب های لوگو نیز رقابتی است! بنابراین اگر به‌ دنبال جوراب‌ های کالج ورزشی هستید که در حین سفارشی ‌سازی هم طراحی و هم عملکرد را به شما ارائه دهند، جوری لند ایستگاه خرید شماست.

چرا جوراب کالج سفارشی خود را انتخاب می کنید؟,جوراب کالج

چرا جوراب کالج سفارشی خود را انتخاب می کنید؟

در اینجا در جوری لند، ما در طراحی جوراب های کالج فکر زیادی کرده ایم. ما می دانیم که شما می خواهید بهترین باشید و بهترین ظاهر خود را داشته باشید. جوراب ‌های ما از مواد استفاده می‌کنند و تحت فرآیند های تولیدی پیشرفته قرار می‌گیرند که به شما اطمینان می‌دهد که بهترین را دریافت می‌کنید. در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا بسیاری از تیم ‌های کالج زمانی که به جوراب‌ های کالج سفارشی نیاز دارند به ما مراجعه می‌کنند:

ما سریع ‌ترین زمان ‌ها را ارائه می‌دهیم: لازم نیست مدت زیادی منتظر باشید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. ما به سرعت با شما تماس خواهیم گرفت، نیاز های شما را مورد بحث قرار می دهیم و سفارش شما را فورا آماده می کنیم. ما پشتیبانی شخصی ارائه می دهیم: از طراحی گرفته تا ساخت و تحویل، ما شما را در هر مرحله از راه مشارکت و راهنمایی خواهیم کرد.

ما سفارشی سازی کامل را ارائه می دهیم: ما چندین ویژگی سفارشی سازی را برای جوراب های NCAA شما ارائه می دهیم. لوگو، رنگ ها و متن تیم خود را انتخاب کنید و آنها را در هر کجا که می خواهید به نمایش بگذارید. ما گزینه های مختلفی را در طول و اندازه ارائه می دهیم: ما اندازه های کوچک تا بزرگ را ارائه می دهیم. در طول، ما قد مچ پا، ربع، خدمه، بلندی زانو و اروپایی را ارائه می دهیم. جوراب‌های ما قابل تنفس و ایمن هستند: بند ‌های جوراب‌ های کالج ما ایمن هستند و در حین بازی نمی‌لغزند. طراحی تنفس پذیر این اطمینان را می دهد که پا های شما نیز خسته نمی شوند.

سخن پایانی

به طور کلی میتوان گفت ست کردن جوراب های کالج آنقدر سخت نیست و فرد خریدار میتواند با توجه به سلیقه خود این نوع ست را انجام دهد. مثلا رنگ یا طرح را در نظر گرفته و با توجه به سلیقه خود کفش ها و شلوار را انتخاب کند. بنابراین در این مورد میتوانید سلیقه خود را وارد کنید، ما میتوانیم در این مورد به شما کمک کنیم تا بتوانید انتخاب راحتتری داشته باشید. این نوع جوراب ها در نوع خود برای پا بهترین هستند.

داده رایا
ارسال دیدگاه