ست کردن رنگ‌های خنثی در مانتو

ست کردن رنگ های خنثی در مانتو با رنگ درست زیبایی خاصی به استایل شما می بخشد

آیا همیشه در ست کردن رنگ‌هایی که در پوشش خود استفاده می‌کنید، دچار مشکل می‌شوید و زمان زیادی را صرف فکر کردن به ترکیب رنگی درست می‌کنید؟ برای همین است که استفاده از رنگ‌ها خنثی را در پوشش‌تان به شما پیشنهاد می‌کنیم، چرا‌که این‌کار تصمیم گیری در انتخاب رنگ‌ها را برای شما به تصمیمی سریع و راحت تبدیل می‌کند. بنابراین، از این پس ست کردن رنگ‌های خنثی در مانتو برای شما تصمیمی راحت و دلچسب است که از آن لذت خواهید برد.

رنگ‌های خنثی؛ مناسب پوست سرد و گرم

اگر رگ‌ها روی دست شما متمایل به آبی است، شما پوست سرد و اگر متمایل به سبز است، پوست گرم دارید. رنگ‌ خنثی‌ای که برای افراد با پوست سرد مناسب است سفید و خاکستری و رنگ‌ خنثی برای افراد  با پوست گرم کرمی است.

رنگ‌ خنثی؛ سفید، مشکی، کرم، خاکستری

رنگ‌ها خنثی تنها شامل چهار رنگ مشکی، سفید، خاکستری و کرم نمی‌شود و سایه‌ها این رنگ‌ها را نیز شامل می‌شوند. برای مثال خاکستری روشن یا تیره، بژ، عاجی، قهوه‌ای مایل به زرد جزو این تناژهای رنگ هستند. این رنگ‌ها با طیف وسیعی از رنگ‌ها هماهنگ می‌شوند. از اثرات مثبت این طیف از رنگ آن است که می‌توان از انواعی از طرح‌ها برای برجسته‌سازی این‌ها استفاده کرد. همچنین این رنگ‌ها باعث ایجاد آرامش در فرد و اطرافیان وی می‌شوند. ست کردن رنگ های خنثی در مانتو با رنگ خنثی زیبایی خاصی به استایل شما می بخشد 

ست کردن رنگ خنثی در مانتو؛ هماهنگ کردن رنگ مشکی در استایل شما

رنگ مشکی یکی از چهار رنگ خنثی است که هماهنگی خوبی با طیف وسیعی از رنگ‌ها را دارد. از ویژگی‌ها این رنگ می‌توان به ایجاد آرامش اشاره کرد، آرامشی که از تاریکی شب به‌وجود می‌آید. این رنگ، رنگی است که در نظر افراد سبب شیک به نظر رسیدن پوشش آن‌ها می‌‌شود.
برای ست کردن رنگ خنثی در مانتو مثل رنگ مشکی بهتر است از اکسسوری‌ها متالیک و براق استفاده کنید. رنگ‌هایی که در ترکیب با مشکی زیبا به نظر می‌رسند، رنگ قرمز، جین، خاکستری، کرمی هستند. رنگ‌ها صورتی، آبی، نارنجی و سبز نیز در استایل با مانتو مشکی قابل استفاده‌اند.

رنگ مشکی با طیف وسیعی از زنگ های مختلف ست می شود.

رنگ سفید با چه رنگ‌هایی ست می‌شود؟

رنگ سفید رنگی است که در جوان‌تر به نظر رسیدن شما موثر است، این رنگ مانند یک بوم نقاشی است که با رنگ‌ها زیادی هماهنگ می‌شود، همین دلیلی بر اهمیت وجود این رنگ در بین لباس‌ها شما است. از رنگ‌هایی که در ترکیب با سفید زیبا به‌ نظر می‌آید می‌توان به مشکی، قرمز، سرمه ای،خاکستری، آبی، سبز، نارنجی، کرم اشاره کرد.

رنگ سفید را می توانید با هر رنگی که دوست دارید پوشید

رنگی که در ترکیب با خاکستری زیبا به نظر می‌آید

رنگ خاکستری از رنگ‌ها خنثی رنگی است که برای هر سنی زیبا است و با طیف سایه‌ها خاکستری هماهنگ می‌شود. این رنگ در ترکیب با رنگ‌ها صورتی، زرد، بنفش، سبز، مشکی، آبی زیبا به نظر می‌رسد. از این رو این رنگ رنگی است که باید در کمد لباس‌هایتان داشته باشید.

رنگ خاکستری با زرد، صورتی و بنفش و آبی زیبا بنظر می رسد

 

‌رنگ‌هایی که با رنگ کرمی ست می‌شوند

رنگ کرم از جمله رنگ‌ها خنثی‌ای است که در کمد لباس همه افراد یافت می‌شود. هم چنین یک‌سری ست‌ها رنگی معروف با این رنگ وجود دارد که اغلب مردم از آن برای هماهنگ کردن رنگ لباس خود استفاده می‌کنند. این ست‌ها رنگی معروف شامل ست کرم و طوسی، ست کرم و سبز و ست کرم و زرشکی است. دیگر رنگ‌ها قابل استفاده با کرم شامل رنگ نارنجی، زرد لیمویی، مشکی، زیتونی هستند.

زیباترین ست ها با رنگ کرمی، ست کرمی و طوسی، کرمی و زرد و کرمی و زرشکی است.

ست کردن رنگ‌های خنثی در مانتو؛ پارچه طرح‌دار

اگر لباس‌هایی که رنگ خنثی دارند را با لباس‌ها دیگرتان که از نظر رنگ هماهنگی دارند ست کنید و هیچ کدام از آن‌ها دارای طرح نباشند، یکنواختی را در استایل شما سبب می‌شوند. بنابراین، به شما توصیه می‌کنیم تا در کنار حفظ ترکیب رنگی مناسب از لباس‌ها یا پارچه‌ها طرح‌دار نیز بهره ببرید.

مانتو طرح دار نباید با لباس های دیگری که دارای طرح هستند، پوشیده شود

کلام آخر

در پاسخ به این دغدغه شما که در مورد هماهنگ کردن رنگ‌های خنثی در مانتو بود، دانستیم که ترکیب رنگی نیز قواعدی دارد و ترکیب یک رنگ با رنگ دیگر تنها طبق خواسته و میل ما نیست. همچنین دانستیم که رنگ‌ها خنثی علی‌رغم تطبیق پذیری زیادشان با طیف وسیعی از رنگ‌ها هم‌چنان هماهنگ کردن آن‌ها با برخی از رنگ‌ها جلوه بهتر و ظاهری زیباتر را برایمان به ارمغان می‌آورد. دیگر نکته‌ای که در انتخاب ترکیب رنگی موثر است گرم و سرد بودن پوست فرد است.

داده رایا
ارسال دیدگاه