ایده های جذاب ست کردن اکسسوری

ایده های جذاب ست کردن اکسسوری

برخی افراد تصور می‌کنند اکسسوری‌ها لوازمی غیر ضروری هستند که اهمیت خاصی ندارند، اما حقیقت این‌است که اکسسوری‌ها به اندازه لباس ضروری هستند. این لوازم جانبی نقش مهمی در تکمیل ظاهر شما دارند و یک روش جدید برای ابراز وجود به شمار می‌روند.

اکسسوری‌ها شامل مواردی مانند جواهرات، دستکش، کیف، کلاه، کمربند، ساعت و عینک آفتابی می‌شوند که بر سبک، ترجیحات و سلیقه شخصی شما تاکید دارد. بنابراین، لازم است که قوانین تطبیق اکسسوری با لباس را یاد بگیرید. اگر شما نیز به دنبال ایده های جذاب ست کردن اکسسوری هستید تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

نحوه ست کردن اکسسوری با استایل شخصی

اکسسوری به ظاهر شما جذابیت می‌بخشد و به شما امکان می‌دهد تا استایل شخصی خود را بیان کنید. انتخاب اکسسوری مناسب ممکن است دشوار باشد، اما در صورت ترکیب مناسب می‌تواند ظاهر شما را جذاب‌تر کند و اعتماد به نفستان را افزایش دهد.

انتخاب اکسسوری متناسب با رنگ پوست

اکسسوری‌ها نیز مانند لباس و لوازم آرایش باید به گونه‌ای انتخاب شوند که نقاط قوت شما را برجسته‌تر کنند. بنابراین، قبل از استفاده از اکسسوری لازم است که رنگ آن را با رنگ پوست خود تطبیق دهید. به‌عنوان‌مثال پوست‌های روشن با سنگ‌های تیره بیشتر خودنمایی می‌کنند و پوست‌های سبزه یا تیره با رنگ‌های گرم مانند قرمز و زرد مطابقت بیشتری دارند.

 از اکسسوری مناسب با نوع صورت خود استفاده کنید

همانطور که گفتیم اکسسوری علاوه‌بر زیبایی، برای تمرکز و برجسته کردن نقاط قوت شما استفاده می‌شود. بنابراین، اگر حالت صورت شما گرد است از قطعات بلندتر استفاده کنید. به‌عنوان‌مثال استفاده از یک گردنبند بلند می‌تواند صورت شما را کشیده‌تر نشان دهد. برای صورت‌های بیضی شکل استفاده از  قطعات گرد یا پهن ایده بهتری به نظر می‌رسد.

 5 ایده جذاب برای ست کردن اکسسوری با لباس

تطبیق اکسسوری‌ها با لباس یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که هر زنی باید آن را بیاموزد تا ظرافت و زیبایی خود را برجسته‌تر کند. اکسسوری‌های مناسب در تکمیل لباس و ظاهر شما می‌توانند بسیار موثر باشند به شرطی که از آن‌ها به درستی استفاده کنید. 

بسیاری  از خانم‌ها در ست کردن اکسسوری تردید زیادی دارند؛ زیرا در صورت ترکیب اشتباه، ممکن است ظاهرشان فاجعه آمیز به نظر برسد. اما نگران نباشید زیرا با رعایت نکات زیر می‌توانید از این امر جلوگیری کنید.

ست لباس با اکسسوری

  • ست کردن اکسسوری با رنگ لباس

تطبیق اکسسوری با رنگ لباس می‌تواند کمی پیچیده‌تر از آن چیزی باشد که فکر می‌کنید؛ اما نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. اگر لباس‌هایی با رنگ روشن پوشیده‌اید، از اکسسوری با رنگ‌های خنثی استفاده کنید. بنابراین، استفاده از اکسسوری‌های رنگی به همراه لباس‌های مشکی هوشمندانه‌تر به نظر می‌رسد.

برای لباس‌های سفید بهتر است رنگ‌های خاکی را ترجیح دهید و در هنگام پوشیدن لباس‌های طرح‌دار می‌توانید رنگ اکسسوری خود را با یکی از رنگ‌های لباستان ست کنید.

  • نحوه هماهنگ کردن کیف دستی با لباس

کیف‌های دستی یک جزء کلیدی برای هر لباس هستند. اولین نکته‌ای که باید به خاطر داشته باشید خرید کیف‌هایی با رنگ خنثی است. به این ترتیب، به راحتی می‌توانید آن‌ها را با تمام لباس‌های خود هماهنگ کنید.

ست اکسسوری

تعداد زیادی کیف دستی برای موقعیت‌های مختلف وجود دارد، اما شما باید با توجه به ظاهر، موقعیت و وسایلی که حمل می‌کنید یک گزینه مناسب را انتخاب کنید.

  • روش ست کردن کلاه با لباس

این روزها ما زیاد کلاه نمی‌خریم، مگر اینکه  قصد رفتن به موقعیت خاصی را  داشته باشیم. کلاه‌های با رنگ خنثی یا تک رنگ به راحتی با هر لباسی هماهنگ می‌شوند. همچنین می‌توانید از یک کلاه رنگی به همراه لباس‌های ساده استفاده کنید.

یک ایده مناسب این‌است که رنگ کلاه خود را با کفش‌هایتان هماهنگ کنید. به یاد داشته باشید که سبک کلاه خود را با لباس‌هایتان مطابقت دهید. به‌عنوان مثال کلاه‌های حصیری با لباس‌های تابستانی و ساحلی بیشترین هماهنگی را دارند.

  • نحوه هماهنگی جواهرات با لباس

جواهرات اغلب بر اساس ترجیحات شخصی انتخاب می‌شوند. گوشواره و سایر جواهرات لزوما نباید با لباس مطابقت داشته باشند. اما برای ایجاد ظاهر هماهنگ در صورت پوشیدن لباس‌های ساده، می‌توانید از جواهرات چشم نواز استفاده کنید. به طور برعکس در صورت پوشیدن لباس‌های رنگی بهتر است که جواهرات ساده را انتخاب کنید.

در زمان انتخاب جواهرات از سبکی استفاده کنید که با روحیه شما سازگار باشد؛ زیرا جواهرات می‌تواند بیانگر شخصیت شما نیز باشد. اگر می‌خواهید توجه را به نقاط خاصی مانند ناخن‌هایتان جلب کنید می‌توانید از یک حلقه درخشان استفاده کنید.

ست لباس

  • نحوه ست کردن کفش با لباس

کفش یک عنصر مهم برای راحتی پا است که لازم است به روش مناسب انتخاب شود؛ زیرا برخلاف سایر اکسسوری‌ها پوشیدن آن ضروری است. لازم است که همیشه در کمد لباس خود، برخی کفش‌های خنثی مانند کتانی‌های سفید، کفش‌های پاشنه بلند و کفش‌های مشکی یا قهوه‌ای تخت را داشته باشید. با‌ وجود ‌این کفش‌های منحصر‌به‌فرد می‌توانند ظاهر شما را ارتقا دهند، اما علاوه‌بر هماهنگ بودن ظاهری باید در‌عین‌حال راحت نیز باشند.

خلاصه کلام

استفاده از اکسسوری‌ها از جواهرات، کلاه و کیف گرفته تا روسری، کمربند و کفش، می‌تواند به لباس‌های شما جذابیت خاصی بدهد. با‌ وجود ‌این گاهی اوقات ممکن است ست کردن اکسسوری کاری طاقت فرسا به نظر برسد، اما این مهارت آنقدر هم که فکر می‌کنید سخت نیست.  

شما با دانستن برخی نکات می‌توانید به‌راحتی اکسسوری خود را با لباستان ست کنید. ما در این مقاله در ارتباط با قوانین هماهنگی اکسسوری با لباس صحبت کردیم و  چند مورد از ایده های جذاب ست کردن اکسسوری را مورد بررسی قرار دادیم.

داده رایا
ارسال دیدگاه